Adidas dijital grafiti fırtınası İzmir’de

Son yıllarda özellikle Avrupa’daki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı, adidas Originals Beyoğlu Mağazası vitrininde gençlerle buluştu.

21.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Son yıllarda özellikle Avrupa’daki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı,  adidas Originals Beyoğlu Mağazası vitrininde gençlerle buluştu. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte, katılımcılar birbirinden yaratıcı vitrin tasarımlarına imza attılar.

Mağaza vitrinlerinde ve içerisinde özel ve farklı bir teknoloji ile uygulanan dijital grafiti, Mart ayı boyunca İstanbul’daki çeşitli adidas mağazalarında, grafiti sanatçısı ile birlikte yürütüldü. İsteyenler adidas vitrinlerinde kendi grafitilerini tasarladı ve en beğenilen grafiti tasarımı bir hafta süreyle adidas Originals mağazalarının vitrinine taşındı. Şimdi sıra İzmir’de. Barçın Spor Konak ve adidas Shop Karşıyaka mağazalarının içerisinde oluşturulan özel alanlarda katılımcılar, birbirinden renkli tasarımlar oluşturabilecek.

Etkinlik sırasında, hediye edilecek adidas alışveriş çantalarına farklı görseller ile stencil uygulamalar yapılabilecek. Alışveriş çantalarına sahip olabilmek için herhangi bir adidas ürünü satın almak gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.