Adidas’dan yeni bir global kampanya

Adidas yeni global kampanyası için pek çok tanınmış ismi biraraya getirdi. Yaratıcı ajansı Sid Lee ile birlikte çalışan marka, dünyanın önde gelen müzik, moda ve spor alanında önde gelen pek çok ismini AW10 koleksiyonu için bir araya topladı...

22.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Adidas yeni global kampanyası için pek çok tanınmış ismi biraraya getirdi. Yaratıcı ajansı Sid Lee ile birlikte çalışan marka, müzik, moda ve spor alanında önde gelen pek çok ismi AW10 koleksiyonu için bir araya topladı.

Adidas orjinalitesini gözler önüne seren sokakta, pek çok ünlü atlet, müzisyen, patenci, artist ve sporcu, kendi renklerini, stillerini ve orjinalitesini göstermek üzere bir araya gelmiş.

Reklam filminde, Adrienne Bailon, Agyness Deyn, Ana Ivanovic, Calle 13, Cheer Chen, Ciara, David Beckham, DJ Neil Armstrong, Fernando Verdasco, Hyori Lee, Ian Brown, Jay Baruchel, Jeremy Scott, Louise Roe, Mr. Hudson, N-Dubz, Noel Gallagher, Snoop Dogg, Tallulah Morton, Whitney Port yer alıyor.

Kampanya, özel hazırlanmış web sitesi ve facebook sayfası ile destekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.