AdColony ve Mercedes-Benz’den LinkedIn Lead Gen Forms işbirliği

LinkedIn Lead Gen Forms lansmanında bir adet Mercedes-Benz GLA satışı gerçekleşti.

16.01.2018 - 08:30 | MediaCat

İş yapış, satınalma ve reklam trendlerinde teknolojiye bağlı olarak yaşanan değişimlere yeni bir örnek, LinkedIn Lead Gen Forms lansmanında gerçekleşen Mercedes-Benz GLA satışı ile eklendi. Zira LinkedIn Türkiye yetkili reklam satış partneri AdColony’nin LinkedIn Lead Gen aracılığı ile topladığı formların ardından bir adet Mercedes-Benz GLA satışı gerçekleşti.

LinkedIn Türkiye yetkili reklam satış partneri AdColony ve Mercedes-Benz işbirliği ile gerçekleştirilen LinkedIn Lead Gen kampanyasında 146 kaliteli form toplanırken, ulaşılan potansiyel müşterilerden biri otomobil sahibi oldu. Mercedes-Benz, yaptığı otomobil satışı ile LinkedIn medya harcaması karşılığında (ROI) yüzde 375,5 yatırım getirisi sağlamış oldu. LinkedIn hedefleme teknolojileri ile Mercedes-Benz hedef kitlesine uygun olarak; Business Decision Makers (Manager+) ve Mass Aflfluent (LinkedIn algoritmaları ile alım gücü yüksek olduğu belirlenen kitle) kitlelerinin hedeflenmesi sonucunda da doğru şekilde yaklaşıldığında form toplama kampanyalarının ne gibi başarılar elde edebileceğine dair bir örnek elde edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.