Açıkhava reklamcıları bir araya geliyor

Açıkhava reklam sektörü 8 Şubat'ta Açıkhava Reklamcıları Sektör Buluşması – Summit 2018'de buluşuyor.

17.01.2018 - 17:15 | MediaCat

RPZ İstanbul için geri sayım başladı

Endüstriyel reklam sektöründe yer alan üreticilerin yeni pazarlara açılmasına ışık tutmak, ulusal firmaların reklam satın almalarının bakış açılarını yansıtmak ve e-ticaret ile yurt dışına erişim konularında görüş alışverişi sağlamak amacıyla yola çıkan, Açıkhava Reklamcıları Derneği’nin (ARED) ev sahipliğinde düzenlenecek Açıkhava Reklamcıları Sektör Buluşması – Summit 2018, açıkhava reklamcılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

8 Şubat 2018’de İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirilecek ekurumsatkinliğin organizasyonunu, ARED’in sektörün ikinci kuşağını temsil eden alt komisyonu Genç ARED üstleniyor. Sektöre hizmet sunan iş kollarını bir araya getirmeyi hedefleyen Açıkhava Reklamcıları Sektör Buluşması – Summit 2018’de sektörün ileri gelenlerinden akademik uzmanlara, ajanslardan imalatçılara kadar geniş bir yelpazede sektörü ve iş yapım süreci ele alınacak. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan etkinliğin geleneksel bir hale dönüştürülmesi amaçlanıyor.

Sunuculuğunu haber spikeri Tunç Arslanalp’in üstleneceği ve FikirOn Kurucu Ortağı & CEO’su Alpay Alptekin’in moderatör olarak  görev alacağı Açıkhava Reklamcıları Sektör Buluşması – Summit 2018’de ARED Başkanı ve Standart TİM CEO’su Halil Eligür, MT Display CEO’su Tufan Kalkan, Hakan Reklam CEO’su Hakan Bilgiç, Idea Soft İş Ortakları Müdürü Eray Şentürk, letgo Türkiye Pazarlama Direktörü Onur Kavak, Mustafa Sandal, YKB Kobi Merkezi Satış Kanalı ve İş Geliştirme Müdürü Burak Bıçaklar, Mec Global Medya Ajansı Açıkhava Yöneticisi Can Bekçi, Publicis İstanbul Kreatif Ajans Reklam Yazarı Özlem Özel, Reklamarea CEO’su Alper Aydın, 4A Şehir Mobilyaları Genel Müdürü Mehmet Ali Öztepe, Sistem Print Company eski CEO’su Birol Fedai, Sera Reklam CEO’su Ali Tekin Çelik, Doğa Koleji Medya ve Kurumsal İletişim Direktörü Turgay Türker ve Eren Holding Perakende Satınalma Müdürü Miray Ulusan da konuşmacı olarak yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.