MediaCat

Açıkhava mecrasının artık okulu var

Ege Üniversitesi, İzmir Ticaret Odası ve ARED işbirliğiyle gerçekleştirilen Ege Meslek Yüksekokulu binaları ve Açıkhava Reklam Ürünleri ve Serigrafi eğitim programı törenle hizmete girdi.

Açıkhava mecrasının artık okulu var

Ege Üniversitesi, İzmir Ticaret Odası ve ARED işbirliğiyle gerçekleştirilen Ege Meslek Yüksekokulu binaları ve Açıkhava Reklam Ürünleri ve Serigrafi eğitim programı törenle hizmete girdi. Türkiye’de bu alanda ilk kez böyle bir eğitim programına öncülük ettiklerini belirten ARED Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Güvenen açılışta “Dünya firmaları ile rekabet edecek durumda olan sektörümüze kalifiye ara eleman sağlayacak örnek eğitim kurumunun diğer üniversitelerde de olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu. Üniversitenin Bornova yerleşkesi içerisinde iki ayrı yapı halinde inşa edilen eğitim binası, ARED üyelerinin kişisel ve tüzel yardımlarıyla eğitime hazırlandı. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ülkü Bayındır, ARED’e teşekkür ederek, şöyle dedi : “Üniversiteler bilimi üretir, bilimi teknolojiye iş dünyası çevirir. Bu eğitim kurumu ve programı bu amaçla yaratılmıştır. Üniversite, sanayi, sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütü işbirliğinin oluşturduğu çağdaş anlayışın ürünü okulumuz, ayrıca mezunlarına iş garantisini de vermektedir. Bunun bir örneği yoktur ve bu örneği sektörün temsilcileri yaratmıştır”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.