Açıkhava jürisi şekilleniyor

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla MediaCat tarafından düzenlenecek olan

20.02.2007 - 18:10 | MediaCat

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla MediaCat tarafından düzenlenecek olan Açıkhava Ödülleri’nin jürisi yavaş yavaş şekilleniyor.

Açıkhava Ödüllerinde, 2 Mart 2007 tarihi itibariyle bir yeni jüri üyesi daha belli oldu. Alametifarika Ajans Başkanı Uğurcan Ataoğlu.

Açıkhava jürisinde yer alması kesinleşen isimler şunlar: Mediacom Genel Müdür Yardımcısı Bülent Yar, Ogilvy&Mather Kreatif Direktörü Tibet Sanlıman, Mindshare Outdoor Manager’ı Hikmet Karadeli, Akbank Kurumsal İletişim Direktörü Murat Göllü ve Pars McCann Erickson Yaratıcı Yönetmeni Uğur Çakır, Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, AllMedia Genel Müdürü Aylan Özusta ve Alametifarika Ajans Başkanı Uğurcan Ataoğlu…

Son başvuru tarihi 7 Mayıs 2007 olan yarışmaya, 1 Ocak – 31 Aralık 2006 tarihleri arasında ilk defa yayınlanmış ve uygulanmış işler http://www.mediacatonline.com/acikhava adresinden online başvuru ile katılabilecek.