MediaCat

Açıkhava jürisi şekilleniyor

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla MediaCat tarafından

Açıkhava jürisi şekilleniyor

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla MediaCat tarafından düzenlenecek olan Açıkhava Ödülleri’nin jürisi yavaş yavaş şekilleniyor.

Açıkhava Ödüllerinde, 2 Mart 2007 tarihi itibariyle bir yeni jüri üyesi daha belli oldu. Alametifarika Ajans Başkanı Uğurcan Ataoğlu.
Açıkhava jürisinde yer alması kesinleşen isimler şunlar: Mediacom Genel Müdür Yardımcısı Bülent Yar, Ogilvy&Mather Kreatif Direktörü Tibet Sanlıman, Mindshare Grup Direktörü Hikmet Karadeli, Akbank Kurumsal İletişim Direktörü Murat Göllü ve Pars McCann Erickson Yaratıcı Yönetmeni Uğur Çakır, Turkcell Pazarlama İletişim Bölüm Başkanı Nazlı Nalbantoğlu, AllMedia Genel Müdürü Aylan Özusta ve Alametifarika Ajans Başkanı Uğurcan Ataoğlu…

Son başvuru tarihi 7 Mayıs 2007 olan yarışmaya, 1 Ocak – 31 Aralık 2006 tarihleri arasında ilk defa yayınlanmış ve uygulanmış işler http://www.mediacatonline.com/acikhava adresinden online başvuru ile katılabilecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.