Acer’da yeni yönetim görevleri açıklandı

J.T. Wang Acer Inc. Yönetim Kurulu başkanı ve Acer Grup CEO’su ve Gianfranco...

20.06.2008 - 14:46 | MediaCat

J.T. Wang Acer Inc. Yönetim Kurulu başkanı ve Acer Grup CEO’su ve Gianfranco Lanci Acer Inc. CEO’su ve Başkanı olarak atandı.

Acer Inc.’in Yönetim Kurulu, iki temel yönetim ünvanı ve sorumluluk dağılımıyla ilgili düzenlemeyi onayladı. Hemen uygulamaya geçecek düzenlemeye göre, Başkan Gianfranco Lanci Acer Inc. CEO’su rolünü üstlenirken, Acer Inc. Yönetim Kurulu başkanı olan J.T. Wang, aynı zamanda Acer Grup CEO’su olarak hizmet edecek.

Acer Inc. Yönetim Kurulu Başkanı ve Acer Grup CEO’su J.T. Wang, artık grubun ve gruba bağlı iştiraklerin tüm işlerini yönetecek. Acer Inc. CEO ve Başkanı Gianfranco Lanci, Acer Inc’in tüm işlerinden sorumlu oldu.

Hem Wang, hem de Lanci, Acer’ı dünyanın 3 Numaralı PC markası yapmak için, üstün liderlik özellikleri sergilemişlerdir. Wang ve Lanci’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Başkanlık görevlerini üstlendiği 2005 yılında $9.7 milyar USD olan konsolide gelirler, 2007 yılında $14.1 milyar USD’ye yükseldi. Yeni sorumluluk dağılımı, Acer Grup şirketlerinin etkin entegrasyonunu ve ileriye dönük büyümelerini garanti altına alacaktır.

Wang, aynı zamanda, Yönetim Kurulu tarafından, Acer Inc Yönetim Kurulu Başkanı olarak, yeniden seçilmiştir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.