ACE of M.I.C.E. Fuarı sona erdi

Organizasyonda toplam 3 bin 896 B2B görüşme yapıldı.

08.03.2018 - 15:09 | MediaCat

ACE of M.I.C.E. Fuarı sona erdi

Bu yıl 40 ülkeden 617 kongre, toplantı ve etkinlik satıcısı ile 15 bin 872 MICE profesyonelini buluşturan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines sona erdi.

Kreatif etkinliklerden etkinlik teknolojilerine, toplantı endüstrisinden UNICEO Kurumsal Eğitim Programı’na, DijiMICE Oturumu’ndan ICCA Oturumu’na, iletişim oturumundan yeşil etkinliklere kadar birçok oturumun yer aldığı fuarın 21 Şubat’ta Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşen gala yemeğinde protokolden üst düzey isimlerin yanı sıra oturum konuşmacıları, “Hosted Buyer”lar ve basın mensupları da yer aldı.

Bu yıl “kreatif etkinlikler” konseptiyle kapılarını açan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines hakkında konuşan Turizm Medya Grubu Başkanı ve Türkiye Etkinlik, Toplantı ve Kongre Sektörü Yöneticileri Derneği (TETKID) Başkanı Volkan Ataman şu sözleri söyledi:

“Kongre, turizm etkinlik sektöründe yüksek hacimde iş bağlantılarının gerçekleştirildiği bir buluşmayı tamamladık. Türkiye’nin etkinlik alanında bilinirliliği ve farkındalığı zaten ön plandaydı, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ile bize olan güveni tekrar sağladık. […] Yerli ve yabancı 617 hosted buyer uluslararası kongre ve etkinlik satın almacısı, Türkiye’nin potansiyeline inanarak buluştu. Organizasyonda toplam 3 bin 896 B2B görüşme yapıldı. Türkiye’nin en büyük B2B etkinliğine ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.