ABGS-DHL Express işbirliği

T.C Başbakanlık Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (ABGS) ile uluslararası lojistik ve ekspres taşımacılık sektöründe hizmet veren DHL Express, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılım mesajını Avrupa kamuoyuna taşıyacaklar.

13.04.2011 - 00:00 | MediaCat

T.C Başbakanlık Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (ABGS) ile uluslararası lojistik ve ekspres taşımacılık sektöründe hizmet veren DHL Express, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılım mesajını Avrupa kamuoyuna taşıyacaklar.

Proje kapsamında, Türkiye’den Avrupa’ya gönderilecek DHL Express kolilerinin ve tırlarının üzerine, “Avrupa’nın Geleceği için Türkiye” mesajıyla birlikte Türkiye’nin AB’ye katkılarını anlatan sloganlar basılacak ve bu şekilde yurtdışındaki alıcılara ulaşacak.

ABGS ve DHL Express arasında bir yıl sürecek “Avrupa’nın Geleceği için Anahtar Türkiye” projesiyle, her gün Türkiye’den yurt dışına giden DHL Express gönderilerinin üzerinde yer alacak mesajlar ayda minimum 150.000 alıcıya ulaşacak. DHL Express ayrıca Avrupa’ ya gönderileri taşıyan tırları da aynı mesajlardan oluşan kampanya görselleriyle giydirecek.

DHL Express Türkiye Bölge Direktörü Michel Akavi ise, Avrupa Birliği Genel Sekreterliği ile birlikte yürütecekleri projeyle ilgili olarak şöyle konuştu: “DHL Express Türkiye olarak Avrupa Birliği katılım sürecini destekliyoruz. Yaş ortalaması 28.3 olan nüfus düşünüldüğünde, Türkiye’nin artık Avrupa Birliği’ndeki genç ve dinamik bir güç olarak yerini alması gerektiğini düşünüyoruz. Türkiye potansiyelinin Avrupa’ya önemli faydalar sağlayacağına inanıyor ve bu hususta Avrupa kamuoyunun farkındalığının arttırılması için çalışıyoruz. Bir yıl boyunca devam edecek olan bu proje kapsamında, Türkiye’nin Avrupa’da aktif tanıtımı için DHL Express gönderi kutularına ve doküman gönderi poşetlerine “Avrupa’nın Geleceği için Anahtar Türkiye” özel etiketleri yapıştırılacak, yurtdışına çıkacak tırların üzerine ise yine aynı çalışmadan özel bir giydirme yapılacaktır. Böylece DHL Express Türkiye olarak; Türkiye’nin Avrupa Birliği için önemini vurgulayan kampanya mesajını aktif bir şekilde Avrupa’ya ve diğer uluslararası müşterilerimize taşıyor olacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.