ABD yetmez, tüm dünya için Donald Trump

Dünyayı yine muazzam kılmak için bir doz Trump.

23.06.2016 - 16:08 | Arzu Nilay Kocasu

2016 ABD Başkanlık Seçimleri için geri sayım sürerken, ABD sınırlarının ötesine geçerek tüm dünyayı ilgilendiren bu meselenin baş aktörlerinden Donald Trump üzerine tartışma ve sohbetler son hız devam ediyor.

Vaat ettiği radikal önlem ve eylemlerle ABD’yi yeniden muazzam kılacağının sözünü vatandaşlara veren Trump’a karşı ayaklanan kreatiflerin imza attıkları kampanyalar bir yana, şu sıralar yeni bir ihtimalin kapılarını açan bir video sosyal medyada dört nala koşturuyor: “Japanese Donald Trump Commercialトランプ2016”

Donald Trump’ın dünya başkanı olmasıyla başlayan ve nihayetinde dünyanın yok olmasıyla son bulan bir buçuk dakikalık video ABD’li video yönetmeni, özel efekt sanatçısı, müzisyen ve YouTuber Mike Dahlquist, nam-ı diğer Mike Diva imzası taşıyor. Aslında bir reklam parodisi olan çalışma Facebook’ta 8 milyon, YouTube’da ise yaklaşık 4 milyon kez izlenmeyi başarmış.

Kaynak: Adverve

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.