A&B İletişim’den, Adım Adım Oluşumu’na destek

A&B İletişim, amatör sporcular tarafından oluşturulan Adım Adım Oluşumu’nun iletişim çalışmalarını gönüllü olarak üstlendi.

10.08.2011 - 00:00 | MediaCat

A&B İletişim, amatör sporcular tarafından oluşturulan Adım Adım Oluşumu’nun iletişim çalışmalarını gönüllü olarak üstlendi. Böylece A&B, 1998’den bu yana tüm iletişim faaliyetlerini yürüttüğü Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi’nden sonra, gönüllü destek verdiği sivil toplum kuruluşlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

“Harekete Geç” sloganıyla yola çıkan Adım Adım Oluşumu, sporun bir araya getirici işlevini temel alarak; Türkiye’de yardım kültürünü çeşitlendirmeyi ve artırmayı, sportif faaliyetler aracılığıyla yardım-destek-bağış farkındalığına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Kendilerini; çalışan, okuyan ama diğer taraftan koşu, bisiklet, yüzme gibi dayanıklılık artırıcı antrenmanlar yapan amatör sporcular olarak tanımlayan Adım Adım Oluşumu, faaliyetlerine 2007 yılında başladı. 1.200 üyesi bulunan ve düzenlediği yardımseverlik koşularıyla sesini duyuran oluşum, geçtiğimiz yıllarda bu koşulardan elde ettiği gelirlerle TEGV, TOFD, TOG, BUĞDAY gibi sivil toplum kuruluşlarına destek verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.