AA-Avea işbirliği gündemi cebe taşıyor

Anadolu Ajansı tarafından Avea’ya özel hazırlanan 'Anadolu Ajansı Haber Paketi' ile aboneler gündemin...

17.07.2008 - 11:04 | MediaCat

Anadolu Ajansı tarafından Avea’ya özel hazırlanan ‘Anadolu Ajansı Haber Paketi’ ile aboneler gündemin nabzını tutuyor. Avea, abonelerinin hayatına katma değer sağlayacak yeni bir ‘Haber Paketi’ projesine imza attı. Anadolu Ajansı uzmanlığıyla hazırlanan ‘Anadolu Ajansı Haber Paketi’ sayesinde, Avea aboneleri ekonomiden spora gündem yaratan gelişmelere anında ulaşabiliyor; olup bitenleri yakından takip edebiliyor.

Anadolu Ajansı tarafından Avea aboneleri için özel olarak hazırlanan ‘Haber Paketi’ ile; siyasi ve ekonomik gelişmelerden haberdar olmak, spor dünyası ile ilgili detaylı bilgiler edinmek, günlük olarak hava durumunu öğrenmek, üye olunan ile ait yerel haberlere ve sıcak gelişmelere ulaşmak mümkün. ‘Anadolu Ajansı Haber Paketi’ kapsamında yer alan bilgiler ve günlük gelişmeler, paket abonelerine SMS yoluyla iletiliyor. Avea kullanıcılarının, bu haber paketine üye olmak için ABONE İL PLAKA KODU yazıp 9762’ye SMS göndermeleri yeterli (ABONE 34). Üyeliğin aylık olarak gerçekleştirildiği bu paket haftalık 6 SMS / 12 kontör ile ücretlendiriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.