8. Pazarlama Zirvesi’nin teması ‘Gerçek Hız’

8. Pazarlama Zirvesi Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 6-7 Aralık 2007’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

17.08.2007 - 10:12 | MediaCat

8. Pazarlama Zirvesi Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 6-7 Aralık 2007’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ana sponsorları arasında Garanti Emeklilik, Sony Eurasia ve Turkcell’in yer aldığı Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki teması “Gerçek Hız”. 6-7 Aralık 2007’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Zirve’de; hızla değişen dünyamızda, Pazarlama alanında hızın önemi ve yerel, global stratejilerin entegrasyonları ele alınacak. Marketing Genius (Pazarlama Dehası) kitabının yazarı ve The Genius Works CEO’su Peter Fisk 4. kez konferans başkanı olacak.

Management Centre Türkiye Genel Müdürü Tanyer Sönmezer; “Hızla değişen başdöndürücü dünya koşullarında bu hızı azaltamıyorsak, kendi hızımızı yönetmeyi ve kontrol etmeyi iyi bilmek gerekiyor. ‘Otobanda hızlı gitmek için daha hızlı bir araba mı alırsınız yoksa araba mı eksiltirsiniz?’ Yönetim, pazarlama ve satış konularında hızlı karar almaya çalışırken, bu soruya cevap arayanları 8. Pazarlama Zirvesi’ne bekliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Zirve sırasında yapılacan ve en son, en yeni haberlerin işlendiği interaktif bir etkinlik olan Marketing Show’un gündeminde, Amazon’dan Zara’ya, Maurice Saatchi’den Sir Martin Sorrell’e, eğilimlerin markalaşmasından, viral kampanyalara ve yeni iş modellerine kadar geniş bir yelpaze bulunuyor.

Hızlı Strateji, Hızlı Yenilikçilik, Hızlı Medya, Hızlı Gelecek, Hızlı Başarı Hikayaleri, Hızlı Pazarda Müşteri Sadakati gibi bir çok konu başlığında bir çok konuşmacının yer alacağı Zirve, iş dünyasının her kademesinde ilgi görüyor.

Katılım için; İsmail Mertoğlu, Tel: +90.212.3101726 Fax: +90.212.2611461 imertoglu@eventus.com.tr; www.eventus.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.