8. Geleneksel BÜMED Çocuk Şenliği ve Yaz Okulları Tanıtım Günü 31 Mayıs’ta

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 31 Mayıs Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampus’ta...

25.05.2009 - 13:48 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 31 Mayıs Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampus’ta bulunan tesislerinde düzenlediği çocuk şenliği ile yarının büyüklerine unutulmaz bir gün yaşatıyor. Dileyen herkesin hiçbir ücret ödemeden katılabildiği 8. Geleneksel BÜMED Çocuk Şenliği ve Yaz Okulları Tanıtım Günü’nde çocuklar doyasıya eğlenirken, veliler de çocuklarının yetenek ve ihtiyaçlarına en uygun yaz okulunu seçme fırsatı buluyor.

1985 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki ‘Boğaziçilileri’ aynı çatı altında buluşturan Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), sekizincisini bu yıl 31 Mayıs Pazar günü düzenlediği çocuk şenliği ile yarının büyüklerine bir kez daha kapılarını açıyor. Çocukların gün boyunca resim yapıp, şarkı söyleyip, dans edip, oyun oynayıp, kendileri için özel hazırlanmış etkinliklere katıldıkları 8. Geleneksel BÜMED Çocuk Şenliği ve Yaz Okulları Tanıtım Günü’ne dileyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.

Leonardini’den Top Havuzu, Mini Futbol, Dev Mikado ve Dev Satranç gibi açık hava oyunlarının yanı sıra, Toy Touch’dan Çocuk Oyun ve Öğretim Terminali, Fotoğraf Oyunu (Photo Play), Mini Tren, Çikolata Şelalesi, Dodimatik Eğlencesi ve Yüz Boyama gibi bir dizi etkinliğin de yer aldığı şenlik, çocuklara doyasıya bir eğlenme fırsatı sunuyor.

Şenlik kapsamında ayrıca, gün boyunca çeşitli sahne etkinlikleri de düzenleniyor. Örneğin, bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Mad Science Gösterisi bilimi eğlence ile birleştirerek çocukları eğitmeyi hedefliyor. Bu eğitici gösteri 14:00 – 15:00 saatleri arasında BÜMED Seminer Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Çocuklara eğlence dolu bir gün vaat eden BÜMED Çocuk Şenliği, velilere de çocuklarının yetenek ve ihtiyaçlarına en uygun yaz okulunu seçme olanağı tanıyor. Şenlik kapsamında bu sene ikincisi düzenlenen Yaz Okulları Tanıtım Günü, çocuklarının yaz tatillerini spor, eğitim, tatil ve eğlence ile birleştirerek değerlendirmesini isteyen velilere yardımcı olmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.