7 saatte 150 bin takipçi

Amerikan Profesyonel Basketbol ligi NBA'in süper starlarından LeBron James'ın dün açtığı Twitter hesabı yedi saat içinde...

07.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Amerikan Profesyonel Basketbol ligi NBA’in süper starlarından LeBron James’ın dün açtığı Twitter hesabı yedi saat içinde 150 bin kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Dün akşam saatlerinde New Orleans Hornets’ın oyuncularından Chris Paul’ın LeBron James’in @KingJames nickiyle bir Twitter hesabı açtığına dair yazdığı tweet’in hemen ardından LeBron’un hesabı çok kısa bir süre içinde  rekor bir takipçi sayısına ulaştı. İlk yedi saatte 150 bin kişinin takip etmeye başladığı LeBron James Twitter’a yaptığı bu girişle ilk sekiz saatte 100 bin kişinin takip etmeye başladığı Bill Gates’i bile geride bırakmış oldu ve herkesin aklına o popüler deyişi getirdi: Yok artık LeBron James! Twitter’ın yeni kralının an itibariyle takipçi sayısı yaklaşık 213 bin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.