MediaCat

69. Emmy Ödül Töreni’nden akılda kalan 5 reklam

Adweek, gecede yayınlanan “izlemeye değer” reklam filmlerini derledi.

69. Emmy Ödül Töreni’nden akılda kalan 5 reklam

“Outstanding Commercial” (Olağanüstü Televizyon Reklamı) kategorisinde bu yıl birinciliği Super Bowl için hazırladığı John X Hannes imzalı Calling JohnMalkovich.com ile Squarespace’e vermesinden yaklaşık bir hafta sonra, Emmy Ödülleri, ABD’nin en iyi TV yapımlarına ödüllerini dün Los Angeles’ta düzenlenen törende dağıttı.

Tıpkı Super Bowl gibi, Emmy Ödülleri de, ulaştığı geniş izleyici kitlesi nedeniyle markaların reklamları için kıymetli bir fırsat teşkil ediyor. Pek çok büyük reklamverenin en taze reklamlarıyla ekranlardaki yerini aldıkları geceden, Adweek’e göre, başarıyla sıyrılan beş reklamı izlemek için buyurun…

Apple Watch, “Roll”

Apple’ın, Apple Watch 3’ün müzik dinleme özelliğini duyurmak amacıyla yayınladığı Roll isimli reklam filmi, kullanıcısına Apple Music’te yer alan 40 milyon şarkıyı dinleme imkânı sunan akıllı saati kaykaycı Kilian Martin ve onun AirPod’ları eşliğinde tanıtıyor.

Filmin NFL (National Football League / Amerikan Ulusal Futbol Ligi) sırasında da yayınlandığını ekleyelim.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.