5. İletişim Zirvesi 27 Ekim’de

MÜSİAD tarafından düzenlenen “2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Projesinde Medyanın Rolü” konulu

25.10.2007 - 11:04 | MediaCat

MÜSİAD tarafından düzenlenen “2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Projesinde Medyanın Rolü” konulu 5. İletişim Zirvesi 27 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Zirvede İstanbul’un kültürel zenginliğinin korunması ve modernleşmenin sürmesi için medyanın üstlenmesi gereken rol konusuna dikkat çekilmesinin yanı sıra 2010 İstanbul projesi çerçevesinde yürütülen hazırlıkların kamouyu ile paylaşılmasına zemin oluşturulması ve konunun medyanın gündemine taşınması hedefleniyor.

2010 Avrupa Kültür Başkenti: İstanbul için kültür, medya ve işdünyası çevreleri ilk kez biraraya geliyor…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle, 27 Ekim / Cumartesi günü düzenlenecek zirvenin öğleden sonraki ikinci oturumuna Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergun Babahan, uzun yıllardan buyana ülkemizde görev yapan gazeteci Andrew Finkel, gazeteci-yazar Nihal B. Karaca ve Akif Emre konuşmacı olarak katılacak.

MÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek 5. İletişim Zirvesi’nde kültür, medya ve iş dünyası çevrelerini buluşturacak zirvenin protokolünde Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Projesi Y.K. Başkanı Nuri Çolakoğlu yeralırken, Başbakan’ın Dış İlişkiler Danışmanı olarak görev yapan Egemen Bağış’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek ilk oturumda ise; Prof. Dr. İskender Pala, Dr. Fatma K. Barborosoğlu, Süleyman Bağlan ve Dursun Gürlek konuşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.