41?29’un kreatif grup başkanı Görkem Yeğin oldu

Görkem Yeğin, 41?29! Media’nın Kreatif Grup Başkanı olarak görevine başladı.

20.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Görkem Yeğin, geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük pazarlama iletişimi gruplarından biri olan WPP tarafından çoğunluk hisseleri satın alınan 41?29! Media’nın  Kreatif Grup Başkanı olarak görevine başladı.  

41? 29! ekibine geçtiğimiz hafta Kreatif Grup Başkanı olarak katılan Görkem Yeğin,  İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi’nin ardından Paris Sorbonne Nouvelle’de iletişim sanatları okuduktan sonra kariyer hayatına 2006 yılında Rafineri’de reklam yazarı olarak başlamıştı. Hürriyet, Binboa, Kanal D, Beymen, Eti, T-box, Profilo gibi birçok farklı sektörden marka için çalışan Yeğin, 7 Kristal Elma’nın sahibi,  Praktiker basın ilanıyla da  Cannes Ödülleri’nde kısa listeye kalmış yaratıcı isimlerden biri.  2011’de Rafineri’nin Dijital Kreatif Başkanı olan Görkem Yeğin’in işleri arasında  Profilo O Tabak Bitecek virali, T-box basın kampanyaları, Binboa istatistik ilanları, Benim’o Taktik kampanyası gibi projeler yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Görkem Yeğin, çalıştığı markaları dijital ortamda milyonlarla buluşturan ödüllü ajans  41?29!’da Kreatif Grup Başkanı olarak yeni görevine başladı.Yegin, ajansin Kreatif Direktoru Seren Köroğlu’na bagli olarak gorevini surdurecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.