3M Türkiye’ye yeni genel müdür

3M Türkiye Genel Müdürlüğüne atanan isim belli oldu.

01.09.2020 - 10:18 | MediaCat

3M Türkiye'ye yeni genel müdür

Post-it, Scotch ve Scotch-Brite gibi markaları tüketiciyle buluşturan 3M’in Türkiye ayağında üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 3M Türkiye Genel Müdürlüğüne Halil Kardıçalı atandı. Kardıçalı, genel müdürlüğe atanmadan önce Nisan 2015’ten bu yana 3M Türkiye Hukuk Direktörü olarak görev görev alıyordu.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olan Halil Kardıçalı, Cornell Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı. İstanbul ve New York Eyaleti barolarına kayıtlı olan Kardıçalı; şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar konularında Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında görev aldı. 3M’e katılmadan önce uluslararası bir BT firmasında hukuk direktörü olarak çalışan Kardıçalı, 3M Türkiye’nin hukuk departmanındaki görevlerine ek olarak EMEA bölgesinde de hukuki sorumluluklar aldı. Kardıçalı, şirkette insan kaynakları departmanının ve kamu ile ilişkiler bölümünün yönetimini de dönemsel olarak üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.