3G’nin yaşgünü şerefine herkes VINN’layacak

Turkcell, 3G’nin 1. yaşgününe özel 21 MB'lık VINN'ı çok avantajlı bir kampanya ve fiyatlarla müşteriyle buluşuyor...

27.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in 3G lansmanı ile geçen sene Türk kullanıcısına ilk kez sunduğu 21 MB’lik VINN, şimdi de 3G’nin 1. yaşgününe özel çok avantajlı bir kampanya ve fiyatlarla müşteriyle buluşuyor.

Turkcell, geçen sene 21 MB’lik “Türkiye’nin en hızlı” 3G modemi Turkcell VINN’ı ilk kez Türk müşterilerine sunmuştu. Şimdi de 3G’nin birinci yılı şerefine, VINN E182’ler çok avantajlı bir teklifle müşteriyle buluşuyor. Yeni teklifle artık 24 ay kontratla herkes ön ödemesiz olarak; 1GB internet paketi ile birlikte ayda 35 TL’ye, 4GB internet paketi ile birlikte ayda 49 TL’ye ya da 8 GB internet paketiyle ayda 75 TL’ye VINN’lanacak.

Özel iletişim vergisi de Turkcell’den
Yeni teklifle birlikte 31,78 TL tutarındaki yeni tesis özel iletişim vergisini de Turkcell karşılıyor. 
Sabit hat zorunluluğu olmadan ve sabit hat ücreti ödemeden evde, işte, yazlıkta hızlı mobil internet bağlantısının keyfini çıkarmayı mümkün kılan Turkcell VINN E182’ler tüm Turkcell İletişim Merkezleri’nde sunuluyor.

3G’nin 1. yıl dönümününe 3G’li telefonlarda Turkcell kampanyası
Turkcell 3G’nin yıl dönümü şerefine sunduğu 3G’li cep telefonu  kampanyası ile de  müşterilerine uygun koşullarda 3G’li cep telefonu alma fırsatı sunuyor. 3G’li telefon kampanyası dahilinde Turkcell müşterileri herhangi bir taahhüt sözü vermeden, kontrata bağlanmadan 70’i aşkın 3G’li telefon modelinden dilediklerini seçebiliyor, telefonla birlikte her yöne dakika, mesajlaşma ve internet paketi alıyorlar 3G’li cep telefonların cazip fırsatlar ile  birlikte geldiği kampanyadan; Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Huawei ve Asus’un Turkcell İletişim Merkezleri (TİM) ve Turkcell Satış Noktaları’nda satışta olan 3G’li  modellerinden dilediğini satın alan Turkcell müşterileri faydalanabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.