3adim3dakika.com ile hem eğlenin hem güzelleşin

Nexum Creative'in Clinique için hazırladığı web sitesi www.3adim3dakika.com ile bakımlı ve güzel...

07.11.2008 - 11:36 | MediaCat

Nexum Creative’in Clinique için hazırladığı web sitesi www.3adim3dakika.com ile bakımlı ve güzel görünmenin yollarına ulaşmak artık çok kolay.

Hazırlanan web sitesi ile hem kadınlara ciltlerini daha yakından tanıma ve inceleme fırsatı sunuluyor, hem de Clinique ve Clinique 3 adımlı cilt bakım sistemi hakkında bilgiler veriliyor.

Clinique ürünlerini yakından tanımanın eğlenceli yolu ise bir oyundan geçiyor. Herkesin keyifle oynadığı bir klasik olan “3’te 3 Oyunu” ile yanyana sıraladığınız aynı Clinique ürününü yok ederken bir yandan puan kazanıyor bir yandan yok olan Clinique ürünü hakkında bilgi alıyorsunuz. Yok ettiğiniz bu Clinique ürünleri kazandığınız puanlar ve bonusları hemen oyun sonunda gönderdiğinizde size hediye olarak geri dönebiliyor.

Web sitesinde cilt bakımı ile en doğru ve en sağlıklı bilgilere ulaşmanın yanı sıra özellikle kadınların büyük ölçüde merakını giderecek bir bölüm daha var: Cilt Tipi Analizi. www.3adim3dakika.com ’da herkes kendi cilt tipini keyifli ve kısacık bir test sonucu kolayca öğrenebiliyor.

Bundan 40 yıl önce dermatologlar tarafından yaratılan 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi bugün Clinique’in temel taşı ve tüm kozmetik sektörüne ilham veren bir ikon olmaya devam ediyor. Cilde uygun bir sabun ile temizleme, losyon ile arındırma ve nemlendirici ile gereken nemi sağlamaya dayalı olan bu sistem sabah ve akşam, günde 2 defa uygulandığında size harika ve pürüzsüz bir cilde kavuşma imkanı sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.