36. Grafik Tasarım Sergisi’ne geri sayım başladı

Sergi 3-19 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşecek.

11.09.2017 - 10:19 | Arzu Nilay Kocasu

36. Grafik Tasarım Sergisi'ne geri sayım başladı

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) tasarından bu yıl Grafik Tasarım Sergisi 3-19 Kasım 2017’de 36’ncısı düzenlenecek Grafik Tasarım Sergisi Yarışması başvuruları kabul etmeye başladı. Geçtiğimiz bir yıl içinde hayat bulmuş en nitelikli tasarım ve üretimleri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte erken katılım için son gün 15 Eylül, son katılım ise 29 Eylül.

Yalnızca GMK üyelerine değil, tüm tasarımcılara açık olan yarışmada, yeni açılan Jenerik Tasarımı kategorisi de dahil olmak üzere, 36 kategori yer alıyor.

36. Grafik Tasarım Sergisi'ne geri sayım başladıBu yılki seçici kurulunda Can Usta, Güven Borça, Tayga Soysaltürk, Levent Bekata Özdikmen, Mehmet Ali Türkmen, Mehmet Kızılay, Melike Taşçıoğlu, Onur Yazıcıgil, Pınar Birim ve Yetkin Başarır’ın yer aldıkları etkinliğin Öğrenci Projeleri Seçici Kurulu ise Taner Ardalı, Meriç Karabulut ve Kemal Molu’dan oluşuyor.

Bikem Özsunay Vakfı Afiş Özel Ödülü, Eczacıbaşı Yılın Genç Grafik Tasarımcısı Ödülü, Emin Barın Logotayp Özel Ödülü, İhap Hulusi Afiş Özel Ödülü, Sait Maden Tipografi Özel Ödülü, TÜYAP Kitap Kapağı Özel Ödülü ve Doğan Kitap Öğrenci Projeleri Özel Ödülü’ne ek olarak bu yıl Wacom işbirliği ile GMK İllüstrasyon Özel Ödülü ve Tevfik Aydın Saat işbirliği ile GMK Tipografi Özel Ödülü, GMK Yazı Karakteri Özel Ödülü ve GMK Öğrenci Projeleri Özel Ödülü’nün de verileceği yarışma hakkında detaylı bilgi ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Gmk.org.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.