3. İZ Ödülleri sahiplerini buldu

3. İZ Ödülleri, dün akşam Sabancı Müzesi-SEED’de gecede sahiplerini buldu. RTÜK Başkanı Davut Dursun’a törende özel ödül verildi. ‘Reklamın kurumsallaşmasına, yaratıcılığın gelişimine katkıda bulunan, sektörde iz bırakmış, belleklerde yer etmiş 12 sektör liderine’ özel ödül verildi. ‘Medya’ ve ‘Reklamveren’ kategorilerinde  21 kişi ve kuruluş 2011 yılı performansları nedeniyle ödüllendirildi. Gecede ödüller Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu […]

21.12.2011 - 00:00 | MediaCat

3. İZ Ödülleri, dün akşam Sabancı Müzesi-SEED’de gecede sahiplerini buldu.

RTÜK Başkanı Davut Dursun’a törende özel ödül verildi.

‘Reklamın kurumsallaşmasına, yaratıcılığın gelişimine katkıda bulunan, sektörde iz bırakmış, belleklerde yer etmiş 12 sektör liderine’ özel ödül verildi. ‘Medya’ ve ‘Reklamveren’ kategorilerinde  21 kişi ve kuruluş 2011 yılı performansları nedeniyle ödüllendirildi.

Gecede ödüller Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu adına Başkan Aytül Özkan, Asbaşkan Alper Üner ve Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akın tarafından takdim edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.