3 büyük lider Al Ries’la buluşuyor

30 Kasım Salı günü (yarın) sekizincisi düzenlenecek olan MediaCat Marketing Forum’da...

29.11.2010 - 00:00 | MediaCat

30 Kasım Salı günü (yarın) sekizincisi düzenlenecek olan MediaCat Marketing Forum’da, Türkiye’nin en büyük reklamverenleri arasında yer alan üç dev şirketin liderleri, pazarlama efsanesi Al Ries ile buluşuyor. Forum’da Ries’ın yöneteceği özel oturumda Ülker Grup Başkanı Ali Ülker, Procter & Gamble EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karpat ve  Coca-Cola Türkiye Başkanı Galya Molinas bir araya gelecek.

Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek konferansta, dünyaca ünlü pazarlama ve yönetim stratejisti Al Ries, öncelikle “Yönetim Kurulunda Savaş: Yaratıcı Pazarlamacılar Rasyonel Yöneticilere Karşı” temalı bir sunum yapacak. Ries, bu sunumunun yanısıra, Forum’un son bölümünde yapılacak özel bir oturumda, Türkiye’nin üç dev şirketinin liderlerinin aynı tema çerçevesindeki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılmasına aracılık edecek.

Bu yılki MediaCat Marketing Forum’un en önemli konuşmacısı olan Ries, birçoğu pazarlama klasiklerine dönüşmüş 11 kitabın yazarı. Jack Trout’la birlikte, bugün hepimizin hemen her gün kullandığı bir kelimeye dönüşen konumlandırma (positioning) kavramının mucidi. Dünya pazarlarına hükmeden sayısız devasa markaya, bu markaların ardındaki yönetim kurullarına danışmanlık yapan bir strateji dehası. Advertising Age’in reklamcılık tarihini şekillendiren 75 dönüm noktasından biri olarak andığı bir isim. Ve her şeyden önemlisi pazarlama ve markalar hakkında hâlâ yüksek bir enerjiyle düşünen, konuşan, yazan, fikir ve analizleri büyük bir merakla dinlenen bir bilge.

MediaCat Marketing Forum’da Al Ries ile birlikte bu yıl başka birçok önemli ismi de ağırlıyoruz. Nöroloji ve psikoloji alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken, How We Decide ve Proust was a Neuroscientist gibi iki ses getiren kitabın yazarı Jonah Lehrer, karar vermenin derin dinamiklerini anlatacak. Çapı ve potansiyeliyle dünyanın en önemli pazarlarından birine dönüşen Hindistan’ın bir numaralı reklamcısı, Ogilvy & Mather’ın Hindistan ve Güney Asya Başkanı Piyush Pandey, farklı bir pazarın farklı yaratıcılık deneyimlerini İstanbul’a taşıyacak. Bilgi ve eğlenceyi bir aranda barındıran konuşmalarıyla tanınan M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici, bugüne kadar marka günahları işleyen herkes için bir ‘günah çıkarma’ seansı düzenleyecek. Konferansın moderatörlüğünü ise Laura Ries üstleniyor.

MediaCat Marketing Forum’a katılmak için acele edin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.