27. Grafik Ürünleri Sergisi kapılarını açtı

Grafikerler Meslek Kuruluşu (GMK)’nın "27. Grafik Ürünler Sergisi", 16 Haziran’da (dün)...

17.06.2008 - 11:19 | MediaCat

Grafikerler Meslek Kuruluşu (GMK)’nın “27. Grafik Ürünler Sergisi”, 16 Haziran’da (dün) Osmanlı Bankası Müzesi’nde başladı.

Sergi, 26 Haziran tarihine kadar gezilebilecek. Yarışmalı ve yarışmasız olmak üzere iki ayrı bölümden oluşan sergide 44 ödül sahiplerini buldu.

126 katılımcı

645 grafik ürün

26 kategori

44 ödül

120 afiş

83 logo

85 basın ilanı

GMK’nın 27 yıldır düzenlediği Grafik Ürünler Sergisi’nde her yıl 7’si özel ödül olmak üzere, birçok kategoride 40’ı aşkın ödül veriyor. Genç kuşakların teşviki için büyük önem taşıyan bu sergi bir yıldönümü olmanın yanısıra tasarımcıları sanayicilerle kobilerle de buluşturuyor.

Kurulduğundan bu yana GMK’nın en büyük destekçilerinden olan Dr. Nejat Eczacıbaşı Vakfı bu yıl da Yılın Genç Grafik Tasarımcısı Ödülü’nü verdi. Ayrıca özel ödüller arasında, Emin Barın Ailesi tarafından verilen Emin Barın Logotype Özel Ödülü, Bikem Özsunay Vakfı tarafından verilen Afiş Özel Ödülü, BASEV tarafından verilen İhap Hulusi Afiş Özel Ödülü, Young & Rubicam Reklamevi tarafından verilen Şule Sönmez İlüstrasyon Özel Ödülü, TÜYAP Fuarcılık tarafından verilen TÜYAP kitap Kapağı ödülü ve Emin Barın Ailesi tarafından verilen Emin Barın Logotype Özel Ödülü de sahiplerini buldu.

Ödül listesi için tıklayınız

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.