21. yüzyılın ilk devrimi köpek modası olabilir mi?

Markalar 1 Nisan ataklarına başlıyor.

27.03.2014 - 16:20 | Alev Kaynak

Amerikan giyim markalarından American Eagle Outfitters hedef kitlesine köpekleri de ekleme kararı aldı. Bu devrimsel olduğu kadar da yaratıcı fikrin yaratıcıları, Milano’dan Paris’e New York’tan Londra’ya bütün moda haftalarına da yakın zamanda hayata geçirecekleri birbirinden değerli tasarımlarla konuk olmayı hedefliyor. Markanın gözdesi ise koleksiyonda yer alan ‘plaj sokakla buluşuyor’ kategorisi… Marka, koleksiyonun ismini American Beagle Outfitters olarak belirledi ve tasarımları tanıtan ve fotoğraf çekimlerine yer veren Dogumentary başlıklı bir video yayınladı.

Bununla beraber, American Eagle’ın web sitesindeki link, ASPCA (The American Society for the Prevention of Cruelty to Animals)’nın sitesine bağlanarak ziyaretçileri bağış yapmaya yönlendiriyor. Bu da akıllara bu gerçek olamayacak kadar güzel ya da bir başka perspektiften absürt de olduğu düşünülebilecek fikrin erken bir 1 Nisan şakası olabileceği ihtimalini getiriyor.

[youtube]http://youtu.be/rdItDKWm59Q[/youtube]

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.