The Cat Report: 2020’nin en iyileri

2020 yaratıcılığın ve etkinin sınırlarını zorlayan bir yıl oldu. Ajanslar, markalar, reklamverenler, prodüksiyon şirketleri, iletişim ve medya ajansları bu zor dönemde de üretmeye devam ettiler. En yaratıcı ve en etkili projelerden yola çıkarak hazırladığımız, yılın en iyilerini kapsayan The Cat Report sonuçlarını paylaşma zamanı.
04.01.2021 - 12:00

2020’nin en başarılı iletişim ajansı: Excel

2019’da olduğu gibi 2020’de de yılın en başarılı PR ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi. Özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarının çocukları için yaptıkları TEV Korona Kahramanları en çok dikkat çeken projeydi. Bir başka ilgi gören proje ise Balparmak Arıcılık Akademisi oldu.

İlk beş içerisinde yer alan diğer iletişim ajansları ise şunlar oldu: Golin, Cora, GoodWorks ve Ünite İletişim.

 AJANSFELİS KRİSTAL ELMA EFFIE TOPLAMPUAN
1Excel İletişim ve Algı Yönetimi6  630
2Golin İstanbul2  210
3Cora İletişim1  15
4GoodWorks İletişim Danışmanlığı1  15
5Ünite Edelman1  15

The Cat Report’ta değerlendirilen yarışmalar Felis Ödülleri, Kristal Elma, Effie Türkiye ve Cannes Lions’tır. Puanlar her yarışma için eşit olmak üzere; birincilik ödüllerine 5, büyük ödüllere 10 puan verilerek hesaplanmıştır. 2020 yılında düzenlenmeyen Cannes Lions hesaplamalara dahil edilmemiş, tablolarda gösterilmemiştir.

Sırada: 2020’nin en başarılı cingıl ve prodüksiyon şirketleri

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.