The Cat Report: 2018’in en yaratıcı ajansları

Farklı disiplinlerden ajansların ve reklamveren şirketlerindeki yaratıcı ekipler ile marka ve pazarlama ekiplerinin performanslarını alkışlamayı amaçlayan The Cat Report 11'inci kez karşınızda.
02.01.2019 - 14:31

En yaratıcı medya ajansları

Yılın en yaratıcı medya ajanslarında bu sene de Mindshare Turkey liderliğini korudu ve bir rekora imza attı. Bu başarı Mindshare Turkey’nin Felis’te 10’uncu kez Yılın Medya Ajansı seçilmesini de sağladı. Özellikle Vodafone için Hürriyet’le gerçekleştirilen Kırmızı Çizgi ve Unilever Axe Kırdıysak Özür Dileriz (Çukur Entegrasyonu) en çok ödül kazanan projeler oldu.

#AjansFelisKristal
Elma
EffieToplam
1Mindshare94+1114+1
2Wavemaker Türkiye9+1110+1
3MediaCom516
4Starcom33
5Arena Media22
6People Initiative112

 

İkinci sıradaki Wavemaker Türkiye de başarılı bir şekilde tek projeyle sekiz farklı kategorinin birinciliğini kazandı. Bu başarı Wavemaker’a Yılın Çıkış Yapan Medya Ajansı unvanını getirdi.

Akbank için gerçekleşen Şehrin Caz Hali projesiyle dikkat çeken MediaCom ise toplam altı ödülle üçüncü sırada yer aldı. Starcom üç, Arena Media ve People Initiative ise ikişer ödülle listeye girmeyi başardılar.

Sırada: 2018’in en başarılı PR ajansları

1 2 3 4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.