2013’te işlerin yüzde 35’i mobil cihazlarla yapılacak

SAP Türkiye'nin düzenlediği Teknoloji ve Mobilite Forum 2012 zirvesiyle, iş dünyasına yön veren mobil ve büyük veri analizi teknolojilerini mercek altına aldı.

04.06.2012 - 00:00 | MediaCat

SAP Türkiye’nin düzenlediği Teknoloji ve Mobilite Forum 2012 zirvesiyle, iş dünyasına yön veren mobil ve büyük veri analizi teknolojilerini mercek altına aldı.

Teknoloji ve Mobilite Forum 2012’nin açılışını yapan SAP Global Mobil Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Chris McClain, açılış konuşmasında mobil cihazların dizüstü ve masaüstü bilgisayar sayısını çoktan geçtiğini vurguladı.

Chris McClain ayrıca: “IDC’ye göre 2013 yılına kadar dünya çapında 1,19 milyar çalışan mobil teknoloji kullanıyor olacak. Yani çalışanların neredeyse yüzde 35’i çok yakında işlerini sadece mobil cihazlar üzerinden yürütmeye başlayacak. Artık gün geçtikçe daha çok çalışan, kurumsal bilgi ve sistemlerine kendi seçtikleri cihazlarla erişmeyi talep ediyor. Bu noktada SAP mobil kullanıcılarına istedikleri yerden, istedikleri zamanda, istedikleri cihazla iş süreçlerine güvenli şekilde erişebilmeleri için uçtan uca mobil çözümler sunuyor. Bunun bir de müşteri ilişkileri yönetimi tarafı var ki, gerek sunulan hizmetin mobil alana kaydırılması ihtiyacı, gerek bu mobil kaynaklardan gelen devasa veri yükünün kurumlara getirdiği zorunluluklar, kurumları bunlarla başa çıkmalarını sağlayacak çözüm arayışlarına yönlendiriyor. Biz SAP olarak sunduğumuz esnek, yenilikçi ve benzersiz teknolojilerle kurumların bu kaos ortamını avantaja dönüştürmesine ve rekabette öne geçmesine destek oluyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.