MediaCat

2011’in en çok haber olan ünlüsü kim?

2011’de gazete sayfalarına en çok yansıyan ünlü isimler belli oldu.

2011’in en çok haber olan ünlüsü kim?

2011’de gazete sayfalarına en çok yansıyan ünlü isimler belli oldu.

Interpress’in yazılı basını kapsayan araştırmasına göre, bu yıl magazin dünyasının zirvesinde, Tarkan yer aldı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergilerde çıkan haberlerin tek tek incelenmesiyle oluşan 2011 yılı listesinde, Tarkan verdiği konserler, yaptığı yardım çalışmaları ile magazin sayfalarında çıkan toplam 4 bin 362 haberle birinci oldu. İkinci sırada ise Ajda Pekkan isminin geçtiği 4 bin 344 haberle yer aldı. Listede Hülya Avşar hakkında çıkan 3 bin 509 haberle üçüncü sırayı alırken, Türk Popunun bir diğer ünlü ismi Sezen Aksu hakkında yayınlanan toplam 3 bin 485 haberle dördüncü oldu.

Interpress’in yaptığı araştırma sonucu oluşan, 2011 yılının magazin sayfalarında en konuşulanlar listesinde beşinci sırada İbrahim Tatlıses 3 bin 82 haberle yer alırken, Cem Yılmaz ise 2 bin 947 haberle altıncı oldu. Oluşan listenin ilk on içinde sırasıyla Bülent Ersoy 2 bin 218, Gülben Ergen 2 bin 169, Kıvanç Tatlıtuğ bin 961 ve Beren Saat’de bin 767 haberle yer aldı.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.