2010’un en güzel reklam yıldızı kim?

MediaCat, son iki yıldır olduğu gibi bu yıl da ‘yılın reklam güzelini’ seçmek üzere harekete geçti. Bu amaçla...

01.12.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat, son iki yıldır olduğu gibi bu yıl da ‘yılın reklam güzelini’ seçmek üzere harekete geçti. Bu amaçla iki aşamalı bir süreç izliyoruz. İlk aşamada Türkiye’nin ilk ve en büyük dijital WOMM ajansı FikriMühim’in üyelerine, açık uçlu olmak üzere “Sizce 2010 yılında tüm mecralarda yayımlanan reklamlarda boy gösteren en güzel ünlü kimdi?” sorusunu yönelttik. Araştırmamızın bu ilk adımında FikriMühim’lerden 8.000’inin üzerinde yanıt aldık.

Ardından bu yanıtlarda adı en çok anılan ünlüleri sıraladık ve bahsedilen reklamların 2010 yılı içinde yayımlanıp yayımlanmadığı konusunda bir güncellik kontrolü yaptık. Nihayet ortaya 10 isimlik bir kısa liste çıktı.

Şimdi ikinci aşamada, 2010 yılının reklam güzeli mediacatonline.com, kullanıcılarının nihai oylarıyla belirlenecek. Ana sayfamızın sol üst kısmında bulunan anket bölümümüzde oy kullanarak siz de yılın reklam güzeli seçimine katılabilirsiniz. Oylama sonucunda birinci olan isim, özel bir prodüksiyonla MediaCat’in Ocak 2011 sayısının kapağında yer alacak. MediaCat Yılın Reklam Güzeli 2010 anketinin adayları şöyle…

1. Beren Saat (Rexona-Patos)
2. Demet Evgar (Eti Browni Intense)
3. Hazal Kaya (Penti)
4. Melis Birkan (Avea)
5. Naz Elmas (Eti Benim’o)
6. Pelin Karahan (Penti)
7. Rojda Demirer (Molped)
8. Sedef Avcı (Penti)
9. Sibel Can (Kaşmir Halı)
10. Tülin Şahin (Sinpaş)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.