2009’da saat başı 2009 kontör hediye!

Pepsi ve gnçtrkcll işbirliğiyle 28 Şubat'a kadar sürecek yeni yıl kampanyasında boş yok...

21.01.2009 - 14:29 | MediaCat

Pepsi ve gnçtrkcll işbirliğiyle 28 Şubat’a kadar sürecek yeni yıl kampanyasında boş yok. Kampanya kapsamında Pepsi, Yedigün, Lipton Ice Tea ve Fruko içen gnçtrkcll’liler anında 5 kontör, her saat başı gnçtrkcll’li 2009 kontör kazanacak.

Türkiye’nin iki dev markası gnçtrkcll ve Pepsi’nin birlikte düzenledikleri yeni yıl kampanyası ile Pepsi içen gnçtrkcll’liler 2009 yılında da sevdikleriyle ücretsiz konuşmanın keyfini çıkaracaklar. Pepsi, Yedigün, Lipton Ice Tea ve Fruko içen gnçtrkcll’liler anında 5 kontör kazanırken, her saat başı 3 gnçtrkcll’li de 2009 kontör kazanacak.

28 Şubat’a kadar devam edecek kampanyaya katılmak için, gnçtrkcll’lilerin, Pepsi, Yedigün, Lipton Ice Tea Şeftali-Limon’un 330 ml’lik; Pepsi ve Yedigün Portakal’ın 1, 2 ve 2.5 litrelik ve 330 ml ile Fruko’nun 1.5 ve 2.5 litrelik ürünlerinin açma halkalarının ve kapaklarının altındaki şifreyi Turkcell 5757’ye göndermeleri yeterli olacak.

Pepsi ve gnçtrkcll’in 2007’de birlikte düzenledikleri “gnçtrkcll’li Pepsi iç, hayallerini zorla!” kampanyası, günlük yaklaşık 400.000 kişinin katılımı ile Türkiye’de bir günde en fazla mesaj gönderilen kampanya olmuştu. Türkiye’nin en heyecan verici gençlik kampanyası olarak nitelendirilen ve Pepsi içen şanslı gnçtrkcll’lilerin hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan kampanyaya 18 milyon 233 bin 891 kişiyle rekor düzeyde katılım gerçekleşmişti. Pepsi ve gnçtrkcll, bu yıl da gençlerin iletişimine katkı sağlayan yeni yıl kampanyasına gnçtrkcll’lilerden büyük katılım bekliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.