2007 Bilişim Zirvesi 2 Ekim’de Tüyap’ta

İş ve teknoloji liderleri Bilişim Zirvesi'nde işini büyütme yolunda 'En İyi' olmanın ipuçlarını aktaracak. Zirve 2 Ekim 2007, Salı günü Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi İnterexpo Salonu’nda gerçekleşecek

10.08.2007 - 15:48 | MediaCat

İş ve teknoloji liderleri Bilişim Zirvesi’nde işini büyütme yolunda ‘En İyi’ olmanın ipuçlarını aktaracak. Zirve 2 Ekim 2007, Salı günü Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi İnterexpo Salonu’nda gerçekleşecek.

İşinizi büyütmek aynı anda daha iyi yenilik yapabilmek, daha iyi kaliteyi sunabilmek daha iyi pazarlama yapabilmek, daha iyi yönetmeyi gerektiriyor…
Bu dünyada nasıl ‘EN İYİ’ olacaksınız ?
‘En İyi’ olmak için karmaşık, bilimsel, ütopik, deha uygulamalara ihtiyacımız yok.
‘En İyi’ olmanın sırrı, kaf dağının arkasında değil çoğu zaman yanı başınızda.
Bilişim Zirvesi’nde işinizi büyütüp dünyayı küçültmeye hazır mısınız ?

Bilişim Zirvesi ’07’den Konuşmacılar…

Rowan Gibson , Global İş Stratejisti, Geleceği Yeniden Düşünmek Kitabının Yazarı
Bugün şirketler kolayca tüm sermayelerinin %50’sini bilişim teknolojilerine harcıyorlar ve işletme giderlerinin büyük bir kısmı genelde bilgi teknolojilerine kayıyor. Buna rağmen, birçok şirket, Bilişim Teknolojilerin’den gerçek rekabet avantajı sağlayamadı. Bu tür yatırımlar şirket tarafından kendi stratejik başarılarında kritik bir faktör olarak değil, iş yapmanın bir maliyeti olarak algılandı. İşini büyütme yolunda “En İyi” olmanın ipuçlarını burada dinleyeceksiniz.

Süreyya Ciliv , Turkcell, Genel Müdürü
Gelişen ve değişen iş dünyasında sayısal bir dönüşüm yaşanıyor. Bu dönüşüm, yeni nesil şirketlerin ve liderlerin varlığını gerektiriyor. Eğilimleri zorlayan, bulundukları pazarları dönüştüren, kalıplaşmış fikirleri değiştiren, rakiplerini aşan, müşterileri tarafından her zaman sevilen kurumlar ve liderler olmak için neler yapmalıyız, bu noktada mobil iletişim teknolojisi dünyayı nasıl küçültüyor? Büyüyen ve dünyayı küçülten bir şirket olarak Turkcell neler yapıyor?

Talmage Bursh , Alcatel – Lucent, Avrupa ve Güney Bölgesi Teknoloji Yöneticisi
Günümüzün yoğun rekabetçi iş ortamında iletişim ve haberleşme, kritik önem taşıyor. Bugün Alcatel-Lucent, iş-açısından kritik öneme sahip güvenli uçtan-uca iletişim çözümleri sunuyor. Endüstri ve sektörler arası bilgi akışı, araştırma ve yenilikçilik, esnek yerleşim ve kullanma modelleri, kapsamlı pazara sunma desteği ve geniş bir ortak eko-sistem sunarak, şirketlerin iletişim istekleri ve gereksinimlerini etkin bir şekilde karşılamak amacıyla mevcut iletişim ağlarının birleştirilmesi konusunu Bilişim Zirvesi’nde tartışacağız ve irdeleyeceğiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.