2. Mini BM zirvesi HEV okulları’nda toplandı

Okulların ilköğretim bölümü 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin Birleşmiş Milletler modeli oluşturarak dünya meselelerini tartıştıkları Junior Model Birleşmiş Milletler Konferansı bu yıl ikinci kez Hisar Eğitim Vakfı Okulları’nda gerçekleştirildi. 12’yi

08.10.2007 - 14:04 | MediaCat

Okulların ilköğretim bölümü 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin Birleşmiş Milletler modeli oluşturarak dünya meselelerini tartıştıkları Junior Model Birleşmiş Milletler Konferansı bu yıl ikinci kez Hisar Eğitim Vakfı Okulları’nda gerçekleştirildi. 12’yi aşkın okuldan 160’dan fazla öğrencinin katıldığı konferansın açılışını Hollanda Başkonsolosu Marco Hennis yaptı.

Öğrencilerin temsil ettikleri ülkelerin sorunlarını müzakere ettikleri konferansın dilinin İngilizce olması, katılımcıların yabancı dilde yetkinliklerinin güçlenmesine de katkı sağladı. Model Birleşmiş Milletler Konferansı, dünyada çok sayıda okulda lise düzeyinde düzenlenmesine karşın HEV Okulları, konferansı ilköğretim düzeyinde gerçekleştiren sayılı okul arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.