MediaCat

14. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Etkinlik bu yıl 26-28 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.

14. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri reklamın dününü, bugününü ve yarınını 26-28 Mart tarihleri arasında masaya yatıracak.

Bu yıl #ReklamNerede etiketiyle online gerçekleştirilen ADhere Reklamcılık Günleri üç günlük programında sektörün farklı alanlarının önde gelen isimlerini katılımcılarla bir araya getirecek.

Rafineri Kıdemli Stratejik Planlamacısı Berkay Başer, Curious Kurucusu Ceren Coşkun Sağlam, Persenk Kurucu Ortakları Ceyhun Barış Koç ve Emrah Erdemir  1,618 Ajans Başkanı ve Kurucu Ortağı Sefa Karahan, Rafineri Kreatif Grup Başkanları Uğur Matban ve Tolga Suna, 4129Grey Chief Happiness Officer ve CEO’su Alemşah Öztürk, Wieden+Kennedy Amsterdam Kreatif Direktörü Zeynep Orbay, Titrifikir Kreatif Grup Başkanı Mustafa Can Demir, Titrifikir Kurucu Ortağı ve CCO’su Kerem Kanık, Arthur İstanbul Kurucu Ortağı Can Faga, İlancılık Reklam Ajansı Eşbaşkanı Ender Merter, Reckitt Benckiser Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Havas İstanbul Kreatif Grup Başkanı Gizem Arlı Sirkeci, Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim, Influencerman Kurucusu Ahmet Efe Aydın, Medina Turgul DDB Yönetici Strateji Direktörü Berkant Avcı ve Medina Turgul DDB Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Kurtcebe Turgul’un konuşmacı olarak yer alacağı ADhere Reklamcılık Günleri’nde katılımcılara sertifika da sunulacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye adhere.ikboun.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.