12 Dev Adam’ı THY uçuracak

Türk Hava Yolları (THY), basketbol milli takımları ile 2012 yılı sonuna kadar ana sponsorluk anlaşması imzaladı...

13.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Hava Yolları (THY), basketbol milli takımları ile 2012 yılı sonuna kadar ana sponsorluk anlaşması imzaladı.

THY ve Türkiye Basketbol Federasyonu ana sponsorluk anlaşması Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Botanik Restoran’da A Milli Erkek Basketbol Takımı teknik, idari ve oyuncu kadrosunun hazır bulunduğu törenle imzalandı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, törende yaptığı konuşmada, Türkiye’nin yükselen yıldızı THY’nin futbolda Barcelona ve Manchester United’ın ardından spor alanında önemli bir sponsorluk anlaşmasına daha imza attığını söyledi. Topçu, "Bugün burada atacağımız imza ile 2,5 yıl boyunca Türkiye Basketbol Federasyonu’na ana sponsor oluyoruz. Bundan önce ulaşım sponsoru olduğumuz Türkiye Basketbol Federasyonu’na şimdi ana sponsor olarak destek vermek bizim için büyük mutluluk." dedi. Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel de dünyanın en başarılı şirketlerinden birisi olan THY’nin Türk ve dünya sporuna son yıllarda büyük katkılar yaptığını belirterek teşekkür etti.

zaman.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.