11.Uluslararası Öğrenci Kongresi BRANDMARKER için geri sayım başladı

55 yıllık deneyimiyle Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, dokuz yıl “GAIA” ve geçen sene itibariyle “BRANDMARKER” ismiyle...

18.04.2008 - 17:06 | MediaCat

55 yıllık deneyimiyle Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, dokuz yıl “GAIA” ve geçen sene itibariyle “BRANDMARKER” ismiyle gerçekleştirdiği uluslararası öğrenci kongresinin 11.sini, bu sene 15-20 Haziran arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirecek. Onuncu senesi itibariyle konusunu “Pazarlama İletişimi” olarak sabitleyen BRANDMARKER, yurtiçinden ve yurtdışından gelen 150’ye yakın seçkin üniversite öğrencisini ve alanlarında uzman konuşmacıları alışılmışın çok dışında ve interaktif yönlü bir kongrede biraraya getirecek.

11.Uluslararası Öğrenci Kongresi Brandmarker’ın, ana konusu bireyselcilik (individualism) olarak belirlendi. Pazarlama iletişimine bu pencereden bakarak,

• Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management, CRM)

• Dijital Pazarlama ve

• Kişisel Markalaşma (Self-Branding) konuları işlenecek.

Brandmarker 2008’in konuşmacıları ise şöyle:

• Magnus Lindkvist ( Lexus Europe, Helly Hansen Globally, Amer Sports ve Carlsberg’ne danışmanlık yapmış bir fütürolog, Pattern Recognition’ın kurucusu, Stockholm Girişimcilik okulunda ders direktörü, trend izleyici)

• BJ Cunningham (Pazarlamacı- Girişimci)

• Mats Georgsson (CRM uzmanı, Satış Yönetisi , Uluslararası Konuşmacı)

• Anna Rita Hadjigavrie(Orta ve Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgeleri,

Nielsen Özel Araştırma Başkanı)

• Derek Merhaban ( Ingenex Digital Marketing Ajansı CEO’su)

• Alemşah Öztürk (Manajans JWT Deneyimsel Pazarlama Direktörü, 41/ 29 Kurucu Direktörü)

• Tunç Kılınç (Fikir atölyesi blog kurucusu)

Başvuruların www.brandmarker.org.tr adresinden alınacağı kongre beş gün boyunca farklı paneller, örnek olay incelemeleri, pazarlama yarışmaları ve takım oyunlarıyla katılımcıların “Pazarlama İletişimi” konusunda deneyim kazanmalarını sağlayacak. Ana sponsorluğunu Philips’in, gün sponsorluklarını Garanti Bankası ve 3M’in üstleneceği kongrenin diğer sponsorları ise Armada Otel, trendwatching, Şeker Piliç, Tatlı Şeyler Atölyesi olacak. Brandmarker’ın bütün hafta süren, katılımcıların öğrendiklerini uygulayabilecekleri, yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir ortam sağlayan yarışmasını ise “Leo Burnett ” hazırlayacak.

Otuzu aşkın ülkeden gelen katılımcıların pazarlama iletişimi hakkında önemli bilgiler edinecekleri hatta interaktif bir çalışma içinde olacakları bu sıra dışı kongreyi, gece yapılan tekne partileri, kumsal partileri, tarihi geziler, ”kültürlerarası gece” bir yandan oldukça eğlenceli hale getiriyor. 11. Brandmarker Uluslararası Öğrenci Kongresi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.buik.net ve www.brandmarker.org.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.