11. Perakende Günleri ana sponsoru markafoni

E-ticaret aracılığı ile perakende sektörünü canlandırma misyonuna sahip markafoni, bir kez daha Perakende Günleri’ne ana sponsor oldu.

20.10.2011 - 00:00 | MediaCat

E-ticaret aracılığı ile perakende sektörünü canlandırma misyonuna sahip markafoni, bir kez daha Perakende Günleri’ne ana sponsor oldu. 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek 11. Perakende Günleri’nin açılışında markafoni Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari de konuşma yapacak.

Her yıl Perakende Günleri ile Perakendeciler Zirvesi’ne sponsor olan bu yıl da ana sponsor konumunda bulunuyor. Şu an 1200 moda markasıyla işbirliği halinde olan www.markafoni.com markalara internet üzerinden satış yapma imkanı sunarak ticareti canlandırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük 3. e-ticaret kuruluşu markafoni’nin Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Perakende Günleri, sektörde bilginin paylaşılmasına, üretilmesine, farklı görüşlerin buluşması için uluslararası bir platform görevi gören Perakende günleri sektörde işbirliklerinin artmasını da sağlıyor. E-ticaret aracılığıyla perakendeyi güçlendirme misyonuyla faaliyet gösteren markafoni olarak bu yıl da perakendecilerle olan stratejik işbirliğimizi güçlendirmek adına Perakende Günleri’nin ana sponsoru olduk. Önümüzdeki dönemde de perakende sektörüne ve perakendecilere destek vermeyi sürdüreceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.