MediaCat

11. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

Organizasyonda bu yıl 21 kategoride toplam 199 çalışma ödüllendirildi.

11. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de kazananlar dün akşam Onedio YouTube kanalı ve MIXXTR mobil uygulamasından yayınlanan, sunuculuğunu Kıvanç Talu’nun üstlendiği interaktif törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl Havas İstanbul CEO’su ve IAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Devrim başkanlığında bir araya gelen 20 kişilik jürinin 21 kategoride 778 başvuruyu değerlendirdiği MIXX Awards Türkiye’de toplam 199 çalışma ödüllendirildi.

MIXX Awards Türkiye’de Yılın En İyisi Ödülü’nün sahibi Finish Su Endeksi kampanyasıyla Reckitt ve Havas Turkey oldu. Finish Su Endeksi ayrıca Deneysel ve Yenilikçi, Veri Kullanımı ve Marka Konumlandırma / Farkındalık Yaratma Kampanyaları kategorilerinde de ödüle layık görüldü. Organizasyonda Sahibinden.com Özel Ödülü kazananı ise “Castrol Öneriyor” kampanyası ile Castrol ve Mindshare oldu.

IAB Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Akalın, “Pandemi hem dünyada hem ülkemizde hayatı derinden etkiledi. Bu dönemde reklam sektörü zor zamanlar geçirse de dijital dünyanın dinamikliği sayesinde çalışıldı, üretildi ve sayısız başarılı iş gerçekleştirildi. Ticaretin can damarı haline gelen dijital kanalların dönüşümünde büyük yol kat edildi. Kalıpları kıranların ödüllendirildiği MIXX’te geleceğe umutla bakan, durmayan ve dönüşen, insan ve ihtiyacı merkezde tutan bir anlayışla çalışan sektör paydaşlarımıza da gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

MIXX Awards Türkiye’nin bu yılki kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.