“vdf Krediatlon” yarışmasının sonuçları belirlendi

Otomotiv finansmanının önde gelen kuruluşu vdf’nin Doğuş Otomotiv satış temsilcilerine yönelik gerçekleştirdiği “vdf Krediatlon” yarışmasının galipleri belli oldu.

18.01.2008 - 15:59 | MediaCat

Otomotiv finansmanının önde gelen kuruluşu vdf’nin Doğuş Otomotiv satış temsilcilerine yönelik gerçekleştirdiği “vdf Krediatlon” yarışmasının galipleri belli oldu. Birinciliği, Antalya Volkswagen Başaran Otomotiv Satış Temsilcisi
Serkan Aydın elde etti.

Otomotiv finansmanın lider kuruluşu vdf’nin bu yıl ilk defa düzenlediği “vdf Krediatlon” yarışmasının sonuçları açıklandı. En çok vdf kredisi kullandıran ilk üç satış temsilcisinin ödül aldığı yarışmada, Antalya Başaran Otomotiv Satış Temsilcisi Serkan Aydın, 296 adet kredi yönlendirerek birinciliği elde etti. Serkan Aydın’ın Golf Primeline kazandığı yarışmada ikinciliği 274 kredi ile Mersin Opat Otomotiv Mahir Kırmızıer, üçüncülüğü ise 253 krediyle İstanbul Mez Motorlu Araçlar Yonca Akgün kazandı. Doğuş Otomotiv markaları içinde Kasım- Aralık 2007 tarihleri arasında en çok kredi kullandıran satış temsilcilerinin ödüllendirildiği yarışmada ikinci Sony Bravia LCD TV ve üçüncü HP Compaq Notebook almaya hak kazandı.

Antalya Başaran Otomotiv Satış Temsilcisi Serkan Aydın’a ödülü, vdf Grubu Genel Müdürü Kemal Ören, vdf Grubu Genel Müdür Yardımcısı Mutlu Gür ve Başaran Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başaran’ın katılımı ile Volkswagen Başaran Otomotiv’de gerçekleştirilen ödül töreni ile verildi. Ödül töreni kapsamında kısa bir konuşma yapan vdf Grubu Genel Müdürü Kemal Ören, vdf Krediatlon yarışmasında göstermiş oldukları başarılardan dolayı tüm dereceye giren satış temsilcilerini tebrik ederek teşekkürlerini sundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.