“The Whisky Festival” başlıyor

Türkiye’nin ilk viski festivali, Johnnie Walker sponsorluğunda 14 Mart’ta başlıyor.

22.02.2012 - 00:00 | MediaCat

“Keep Walking” diyerek tüm dünyada 1820’den beri başarıyla yürüyen Johnnie Walker, bu yürüyüşünün şerefine  14-23 Mart 2012 tarihleri arasında Türkiye’nin ilk viski festivalini düzenliyor. “The Whisky Festival”, 14 Mart Çarşamba akşamı düzenlenecek açılış partisiyle İstanbul’a merhaba diyecek.

Festival boyunca İstanbul’un çeşitli yerlerinde İskoç Gaydacılar ve Johnnie Walker’ın sembolü olan “Yürüyen Adam”ı görmek mümkün olacak. Viski severler anlaşmalı cafe, bar ve restoranların önünde bir Gaydacı’ya rastladıklarında orada mekanların sundukları haftaya özel fiyatlarla dünyanın 1 numaralı İskoç Viskisi Johnnie Walker’ın farklı lezzetlerini tadabilecekler.

15 Mart Perşembe günü galası yapılacak olan “Johnnie Walker Magnum Photos” fotoğraf sergisi de 2 hafta boyunca gezilebilecek. Bu özel sergide Henri Cartier-Bresson gibi dünyanın en önemli fotoğrafçılarının buluştuğu uluslararası fotoğraf ajansı Magnum Photos fotoğrafçılarının objektifinden Johnnie Walker’ın tarihine bir fotoğraf yolculuğu yapılacak.
Johnnie Walker’ın birbirinden özel harmanlarının özel fiyatlarla sunulacağı mekanlardan bazıları şöyle Biber, Sess, Delicatessen, Touch Down, Den Cafe, Corridor, Good Mood, Baylo, Park Şamdan, Grisini, X Restaurant , Armani Cafe destek vereceği festivalde viskiye dair pek çok etkinliği bulmak mümkün olacak.

 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.