“Nokia C7” temalı bir tasarım yarışması

Photoshop Magazin, ülkemizdeki grafik ve dijital sanatlarla ilgilenen tasarımcılara yönelik bir tasarım yarışması düzenliyor. “Nokia C7” temalı foto-manipülasyon yarışması, 20 Nisan - 30 Mayıs tarihlerinde www.photoshopmagazin.com adresinde yapılacak.

21.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Photoshop Magazin, ülkemizdeki grafik ve dijital sanatlarla ilgilenen tasarımcılara yönelik bir tasarım yarışması düzenliyor. “Nokia C7” temalı foto-manipülasyon yarışması, 20 Nisan – 30 Mayıs tarihlerinde www.photoshopmagazin.com adresinde yapılacak.

Yarışmada tasarımcıların, Nokia C7 görselini kullanarak özgün tasarımlar yaratması ve hayal güçlerini kullanarak C7 modelini olduğundan çok daha farklı şekillere sokması bekleniyor. Tasarımlar, program kısıtlaması olmaksızın teknik uygulanabilirlik kriterlerine göre hazırlanabilir.

Bu yarışmayla, hem tasarımcılara boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir egzersiz fırsatı sunmak, hem de online platformda yapılacak eleştiri ve yorumlarla tasarımcıların gelişimine katkıda bulunmak hedefleniyor.

Yarışmaya foto-manipülasyon merakı olan herkes katılabiliyor. Yarışmaya katılmak için internet sitesinden yüksek çözünürlüklü Nokia C7 görseli indirilip, manipüle edildikten sonra tekrar yarışma platformuna yüklenmesi gerekiyor. Tasarımcılar, yarışmaya en çok üç eserle katılabiliyor.

Sonuçları 6 Haziran’da www.photoshopmagazin.com adresinden duyurulacak olan yarışmanın birincisine Nokia C7, ikinci ve üçüncüye ise handsfree çağrı yönetimi özellikli, kompakt Nokia BH-106 Bluetooth kulaklık hediye edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.