“Meme Kanserine Destek Yürüyüşü” için binlerce kadın elele

“Avon’la Sağlığa Yolculuk” Projesi kapsamında geleneksel hale gelen ve bu yıl 3.’si düzenlenecek olan “Meme Kanserine Destek Yürüyüşü” binlerce kadını biraraya getirecek!

12.09.2007 - 15:51 | MediaCat

“Avon’la Sağlığa Yolculuk” Projesi kapsamında geleneksel hale gelen ve
bu yıl 3.’si düzenlenecek olan “Meme Kanserine Destek Yürüyüşü”
binlerce kadını biraraya getirecek!

Avon’un “Meme Kanseri Bilinçlendirme” kampanyası
kapsaminda
21 Ekim 2007 pazar günü
Beşiktaş-Ortaköy arasinda gerçekleşecek
yürüyüşe ve İzel konserine tüm kadınlar ve aileleri davetli…

“Avon’la Sağlığa Yolculuk” projesi kapsamında meme kanseri ile ilgili toplumu bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen “Meme Kanserine Destek Yürüyüşü”nün üçüncüsü Beşiktaş Belediyesi’nin işbirliği ile, 21 Ekim 2007 Pazar günü, 11:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Avon’la Sağlığa Yolculuk Gönüllü Elçileri arasında yer alan Ahu Özyurt, Ayşenur Yazıcı, Dilek Hanif, İpek Tuzcuoğlu, Elif Dağdeviren, Güler Kazmacı, Meral Gökçaylı, Özlem Gürses, Şükran Çelebi, Tuluhan Tekelioğlu, Yonca Ebuzziya gibi ünlü sanatçılar, gazeteciler, iş kadınları ile kadınlara yönelik pek çok STK, Vakıf ve Dernek üyelerinin de yer alacağı binlerce kadın meme kanserine karşı bilinçlendirme amacıyla Beşiktaş – Ortaköy arasında yürüyecek.

Saat 11.00’de Beşiktaş Barbaros Hayrettin Paşa Parkı’nda toplanacak kadınlar, önce spor egzersizleri ile yürüyüşe hazırlanacak, ardından 12.00-13.00 saatleri arasında bando eşliğinde Ortaköy’e doğru yürüyecekler. Avon Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri’nin satışından elde edilen fon ile bir hastaneye mamografi cihazı bağışlanacak ve yürüyüş Ortaköy Meydanı’nda İzel Konseri ile son bulacak.

Yürüyüşe katılarak meme kanseri konusuna dikkat çeken bayanlar, hem gün boyunca meme kanseri konusunda bilgilendirilecek, hem de gün içindeki aktivitelerle keyifli bir gün geçirecekler.

Dünya çapında 40’tan fazla ülkenin katıldığı “Meme Kanseri Dünya Turu” çerçevesinde gerçekleştirilecek olan yürüyüş tüm dünyadaki Avon ülkelerinin ortaklaşa hazırladığı bir projedir. Avon Türkiye’nin de katıldığı bu yürüyüşlerde her ülkeden meme kanseri geçirmiş ve hastalığı atlatmış bir kadın ülkesini temsilen, kendisinden bir sonraki ülkenin yürüyüşüne katılmakta ve yürüyüş esnasında yapılan bir kurdele töreniyle, kurdelesini kendisinden sonraki ülkenin temsilcisine devretmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.