“Jack Bauer’”in yeni macerası: Acer

Kiefer Sutherland, tam bir Jack Bauer edasıyla, gizli tutkusu olan kek yapımı için ilham arıyor.

27.08.2012 - 00:00 | MediaCat

En son 24 adlı dizide Jack Bauer rolünde seyrettiğimiz Kiefer Sutherland, reklamlarda oynamaktan hoşlanan bir oyuncu. Axe reklamlarında görünmenin yanı sıra Apple reklamlarında da seslendirme yapmıştı. Şu sıralar ise kendisini o bildik “24” macerasının sanki bir uzantısı olan Acer reklamında izliyoruz.

Sutherland, tam bir Jack Bauer edasıyla, gizli tutkusu olan kek yapımı için ilham arıyor. Bunun için güttüğü yöntem ise Jack Bauer’e yakışır cinsten. Bauer’e bu zorlu görevde yardım eden Acer Ultrabook, limitlerinin ötesine geçmek isteyen insanoğlu için mucizevi bir araç olarak sunuluyor. Acer Uluslararası Pazarlama Direktörü Martin Schellekens, markanın S5 Ultrabook modeliyle kullanıcılara “kendilerinin farklı yönlerini keşfetmelerini” sağlamanın amaçlandığını belirtiyor. Kampanyada, “kendi sınırlarının aşan” birkaç karakter daha kullanılacak.

Bir başka teknoloji markası olan Samsung’un Galaxy Note 10.1 tabletiyle aynı gün yayına giren bu aksiyon dolu bu reklam filmini izlemek için tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.