“Ipsos KMG” logo değiştirdi

Birleşme tamamlandı, KMG Araştırma yola “Ipsos KMG” olarak devam ediyor...

26.07.2007 - 09:38 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen araştırma şirketi KMG Araştırma, dünyanın en büyük araştırma kuruluşlarından birisi olan Ipsos ile Mayıs 2007 başlayan birleşme sürecini tamamladı. Ipsos Grup, Ipsos Asi gibi reklam testlerinde, Ipsos Insight gibi pazarlama araştırmalarında, Ipsos Novaction gibi geleceği tahmin çalışmalarında ve Ipsos Mori gibi siyasi ve sosyal araştırmalarda liderleşmiş şirketleri bünyesinde barındıran, araştırmacıların yönettiği tek global şirket.

Ipsos’un, KMG Araştırma’nın yüzde 51 hissesini satın almasıyla başlayan değişim sonrasında şirket bundan sonra yola Ipsos KMG olarak yeni logosuyla devam edecek. Ipsos KMG, yeni kurumsal kimliğiyle birlikte sunacağı üstün ürünlerle araştırmayı da yeni bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Ipsos KMG dünyanın en büyük reklam verenlerinin kullandığı reklam ölçüm modellerini, kurumsal itibar yönetim sistemlerini, kârlı müşteri yaratma ve yönetme sistemlerini, çalışan tatminini iş etkinliği çerçevesinde inceleyen araştırmalarını Türkiye’de de yapmaya hazırlanıyor. Halen birçok Ipsos KMG çalışanı değişik ülkelerde Ipsos’un gelişkin araştırma modellerini öğrenmek üzere eğitim görüyor. Ipsos’a ait dünyanın en ünlü siyasi araştırma modellerinin yakında Türkiye’de de uygulanması planlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.