MediaCat

“En Moda Konferans” için geri sayım başladı

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nin 3-4 Mayıs tarihlerinde 5.ncisini düzenleyeceği İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı için geri sayım başladı.

“En Moda Konferans” için geri sayım başladı

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nin 3-4 Mayıs tarihlerinde 5.ncisini düzenleyeceği İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı için geri sayım başladı. Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak konferansa 35 ülkeden çok sayıda temsilcinin de katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda dünyaca ünlü birçok markanın üst düzey yöneticisini buluşturan 5. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferans’ında; tekstilden, hazır giyime, aksesuardan trendlere, tasarımdan yeni iş modellerine, sektörün tüm dinamikleri masaya yatırılacak.

Bu yılki konferansın konuşmacıları arasında; montun ve kapitone ceketin yaratıcısı Moncler’den Remo Ruffini, 80’lerde “NEXT”, 90’larda ASDA için “GEORGE”,  2000’ler de Marks&Spencer için “Per Una”yı kuran kendi zamanının “En Başarılı Moda Yenilikçisi ve Öncüsü  25 yıllık bir “Marka, Perakende ve Tasarım Gurusu” FG4’dan George Davies, Express Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Weiss, Alman hazırgiyim ve satın alma devlerinden Gerry Weber’in sahibi Gerhard Weber, Fransız Erkek Hazır Giyim Devlerinden Celio’nun Direktörü Laurent Portella, Lee Cooper CEO’su Andy Dunkley, Marithe&Francois Girbaud moda tasarımcısı Francois Girbaund, Nike Global Hazır Giyim Tedarik Direktörü Ernie Rose gibi daha pek çok önemli isim marka sırlarını paylaşacak. 

2 gün sürecek konferansta “Yeni dünya düzenindeki hazır giyimin paylaşımı”, “Dünyadaki Global Tedarik, “Ekonomik Geleceğimiz”, Başarı Öyküleri” gibi ana temalardaki  oturumlar dışında; katılımcıların iş bağlantıları kurabilmeleri için özel görüşme fırsatları da yaratılıyor. 35 ülke yetkilisinin yanı sıra Türkiye’de ofisi bulunan 44 alım grubu temsilcisi de bu görüşmeler de bulunacak.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.