“Ailem” Dergisi Çıktı!

Grup Hatipoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından yayımlanan “Ailem” dergisinin ilk sayısı çıktı. Grup Hatipoğlu’nun müşterilerine armağanı olan “Ailem” dergisi, üç aylık dönemler halinde yayımlanacak. Ayrıca okuyuculara ücretsiz olarak ulaştırılacak. “Ailem” dergisinin ilk sayısı ocak-şubat-mart aylarını kapsıyor. Derginin en eğlenceli bölümlerinden biri ise, ödüllü bulmaca köşesi. Bulmacayı doğru çözen okuyucular hediye çeki kazanma […]

22.01.2008 - 11:16 | MediaCat

Grup Hatipoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından yayımlanan “Ailem” dergisinin ilk sayısı çıktı. Grup Hatipoğlu’nun müşterilerine armağanı olan “Ailem” dergisi, üç aylık dönemler halinde yayımlanacak. Ayrıca okuyuculara ücretsiz olarak ulaştırılacak.

“Ailem” dergisinin ilk sayısı ocak-şubat-mart aylarını kapsıyor. Derginin en eğlenceli bölümlerinden biri ise, ödüllü bulmaca köşesi. Bulmacayı doğru çözen okuyucular hediye çeki kazanma şansına sahip oluyorlar.

Dergide, Grup Hatipoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Aygün ile şirketin kuruluşu, geldiği nokta ve perakende sektörü üzerine, Global Tanıtım Halkla İlişkiler ve Araştırma Grup Yöneticisi Selim Zeytinoğlu ile kurumsallaşma-markalaşma üzerine, Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Bey’i usta oyuncu Halil Ergün ile sanat ve hayat üzerine gerçekleştirilen keyifle okuyacağınız söyleşiler yer alıyor.
Grup Hatipoğlu yatırımlarından biri olan, İstanbul Anadolu yakasının ilk outlet alışveriş merkezi Asya Park ile ilgili merak ettiklerinizi de sayfalarımıza taşıdık. Her yıl şubat ayında kutlanan Sevgililer Günü ve mart ayında kutlanan Kadınlar Günü’nün dününü, bu gününü “Ailem” dergisinden öğrenebilirsiniz.
Sağlık köşesinde, hâlâ büyük bir tehlike olarak görülen ve ölümlere neden olan verem, mevsimsel hastalıklar, kalp krizi ele alınıyor. Bakım köşesinde diş bakımı, El Emeği köşesinde kışın renkli modası örgüler yer alıyor. Ümraniye’nin tarihi ve bugünkü konumu dergideki diğer konular arasında.

Yemek tariflerinden yeni çıkan ürünlere, beslenmeden psikolojiye ve tüketici haklarına kadar birbirinden renkli, eğlenceli, bilgilendirici konular “Ailem” dergisinin sayfalarını süslüyor.“Ailem” dergisini, size en yakın Hatipoğlu marketlerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Kurumsal İletişim Uzmanı:
Cennet GÜNEL

Tel: 0 216 430 13 00
Fax: 0 216 312 70 98
E-mail: cennetgunel@gruphatipoglu.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.