“10 Dijital Başarı Hikayesi”ni kaçırmayın

Digital Age konferansı kapsamında “10 Dijital Başarı Hikayesi” başlığını taşıyan özel oturumuna...

13.09.2010 - 00:00 | MediaCat

“Dijital İş ve Kültür Dergisi” Digital Age’in düzenlediği, bu yıl 7 Ekim Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de yapılacak olan Digital Age konferansı kapsamında “10 Dijital Başarı Hikayesi” başlığını taşıyan özel oturumuna, dijital çalışmalarıyla  katılmak isteyenler için son tarih 20 Eylül 2010 olarak belirlendi.

Dijital pazarlama profesyonellerini bir araya getiren ve Microsoft Advertising ana sponsorluğunda düzenlenen Digital Age konferansı kapsamındaki “10 Dijital Başarı Hikayesi” özel oturumu tüm dijital/interaktif ve mobil ajansların yanı sıra yaratıcı ajansların ve medya ajanslarının katılımına da açık. Ajanslara yaptıkları dijital çalışmaları üst düzey yöneticilerin de içinde bulunduğu konferans katılımcılarıyla paylaşma imkanı sunan özel oturum, dijitalin gücü ve etkisi konusunda üst düzey pazarlama yöneticilerine fikir vermeyi ve dijitale yapılan yatırımların arttırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

10 Dijital Başarı Hikayesi özel oturumunda kendi dijital başarı hikayesinin de yer almasını isteyen ajanslar, diledikleri sayıda dijital kampanyayla 20 Eylül 2010 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Yapılan başvurular, dijital dünyanın önde gelen isimleri tarafından dijital ortamda puanlandırılacak ve en yüksek puan alan 10 dijital kampanya konferansın özel oturumunda tüm katılımcılara sunulmak üzere seçilecek.

Üst düzey yöneticilerin de aralarında bulunduğu konferans katılımcılarının dinleyici olarak katılacağı özel oturumda 10 Dijital Başarı Hikayesi’nin sunulmasının ardından katılımcıların SMS oylarıyla en iyi dijital kampanya belirlenecek. Geçtiğimiz yıl yapılan “Dijital Başarı Hikayeleri” oturumunun sonunda on dijital kampanya arasından Paramarka tarafından Gittigidiyor için düzenlenen “Eski Sevgiliye Kapak” kampanyası birinci seçilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.