MediaCat

‘Türkiye Marka Aşklarını Arıyor’ finalistleri

9 Kasım’da yapılacak ‘Lovemarks’ konferansı kapsamında düzenlenen ‘Türkiye Marka Aşklarını Arıyor’ yarışmasının finalistleri belli oldu.

‘Türkiye Marka Aşklarını Arıyor’ finalistleri

MediaCat tarafından 9 Kasım’da yapılacak ‘Lovemarks’ konferansı kapsamında düzenlenen ve tutkuyla bağlandığı markalarını anlatmak isteyen herkese açık olan ‘Türkiye Marka Aşklarını Arıyor’ yarışmasının finalistleri belli oldu.

Finalistler ‘Lovemarks’ konferansına katılım davetiyesi kazandı. Finale kalan tüm işler konferans sırasında sergilenecek ve katılımcıların oylarıyla birinci seçilecek. Marka aşkı şampiyonunun ödülü ise Apple/Bilkom’dan bir adet iPod 30GB…

Gürhan Sarıgök ‘Nüfustan Fanatik’ (Galatasaray) işiyle, Görkem Oynar ‘Yeme de Yanında Yat’ (Ruffles) işiyle, Güçlü Aydoğdu ‘Dikkat iPod Şu Anda Bağlı!’ işiyle, Burçin Tortop ‘Muhakkak Nip/Tuck’ işiyle, Emrah Doğru, ‘Pepsi Müptelası Genç ÇILDIRDI!’ işiyle, Bahar Korumaz ‘En Büyük Marka Aşkım Türk Kahvesi Kurukahveci Mehmet Efendi’ işiyle, Özge Topuz ‘Just Love It’ (Nike) işiyle, Özgür Alaz ‘Nutella Kavanozu İçinde Yaşamak İstiyorum’ işiyle, Pınar Kaya ‘Aşk, Öleceğini Bile Bile Sevmektir’ (Marlboro Box) işiyle, Ercan Savtekin, ‘GÖZüm BAŞKAsını GÖRmüyor!!!’ (Efes Ice) işiyle ‘Türkiye Marka Aşklarını Arıyor’ yarışmasında finale kaldı.

Çırağan Sarayında düzenlenecek ‘Lovemarks’ konferansına, bu kavramın yaratıcısı olan Saatchi & Saatchi’nin Dünya CEO’su Kevin Roberts’ın yanısıra Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli isim konuşmacı olarak katılacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.